Gruppresor till österlen, ystad och bornholm

Upplevelser som säljer sig själva

Vi hjälper er med unika upplevelser som innehåller en kombination av natur, kultur, boende och mat som passar perfekt för gruppresor. Våra paket är färdiga att boka och enkla att presentera för era resenärer.

Reseförslag som kan anpassas efter er grupp

Mindre administration. Nöjdare resenärer.

01

Färdiga upplägg

Inget behöver byggas från grunden

02

Smidig bokning

Vi hanterar bokning och planering

03

Uppskattade upplevelser

Beprövade upplägg för grupper

Vi finns här för er!

Kontakta oss idag för mer information och bokning av er gruppresa. Vårt erfarna team hjälper er hela vägen – från planering och upplägg till genomförandet av en minnesvärd resa för hela gruppen!

Hotell Fritiden Amanda Olofsson Konferensbokare Cut

Boknings­förfrågan

Boka er nästa gruppresa i Ystad! Fyll i formuläret nedan med information om dina önskemål. Vi kommer att återkomma till dig inom kort. Vi ser fram emot att hjälpa dig med din planering.

 

Trampolino

Trampolino – Trattoria delle Terme på Fritiden Hotell & Kongress i Ystad, i stadens tidigare 60-talsbadhus.

En italiensk mötesplats där medelhavets värme möter Skånes lugn – med hantverksgjord pasta, pizza, dolci och italienska drycker.